פסיפס תמונות - מתנות

 

הדפסת חולצות לאירועים וערבי גיבוש.
הדפסת חולצות הינה המתנה המושלמת לכל אירוע או ערב גיבוש של מקום העבודה או הכיתה של הילד. אין כמו לקבל מתנה יפה בסוף ערב כזה. ערב גיבוש מטרתו להעביר חוויה מרעננת ומאחדת קבוצת אנשים מסויימת, והכנת מתנה בסוף ערב כזה מהווה מאין סיומת סימלית לחוויה שעברנו ביחד. כאשר שמים קבוצת אנשים ביחד תמיד קיימת איזה שהיא בדיחה פנימית אועיניין המאחד בינהם. קימות דרכים שונות כדי להנציח את ה"גימיק" המשותף. ישנו קבוצות שבוחרות בהכנת סרט, ישנן קבוצות שבוחרות בהוצאה של תיק עם ריקמה וישנה האפשרות לבחור בהדפסה על חולצות.
מזכרת לכל החיים
הדפסה על חולצות הינה אפשרות מרעננת ושימושית למתנה עם "גימיק". אין מישהו שלא לובש חולצות ולכן הדפסת חולצות היא מתנה שתמיד יהיה לך שימוש. החולצה המודפסת שתשב לנו בארון תהווה עבורנו זכרון מושלם לתקופה או ערב. גם בעוד כמה שנים שנבחר בחולצה הזו נזכר באותו ערב גיבוש מהנה שעברנו ביחד. כאשר בוחרים הדפסת חולצות כמתנה לערב גיבוש וצוות בעצם בוחרים במזכרת שנשארת לכל החיים.
ההדפס הוא לבחירתכם
כאשר רוצים לבצע הדפסה על חולצות באפשרותינו לבחור בסוגי הדפסים שונים ומשונים לבחירתינו. חנויות שמתמחות בהדפסת חולצות יציגו בפניכם קטלוג ענק של הדפסים מהם אתם יכולים לבחור את ההדפס המועדף עליכם. ההדפסים שיופיעו בחנויות שמתמחות בהדפסת חולצות יהיו בדרך כלל של דמויות מפורסמות, לוגואים של חברות ומותגים, או משפטים שנונים ומצחיקים. במידה ואתם מעוניינים לבנות הדפס משלכם באפשרותכם להגיע עם תמונה מהבית או ההדפס לבחירתכם. התמונות שבאפשרותכם להביא לסטודיו הדפסה על חולצות יכולות להיות מכל סוג. תמונות שצילמתם בעצמכם, תמונות מאירוע משותף או הרבה תמונות קטנות שירכיבו קולאז. במידה ואינכם מעוניינים בהדפסה על חולצות שכוללת תמונה באפשרותכם לצייר בעצמכם את ההדפס או להגיע לחנות ההדפסות עם כל גלופה או סמל שברצונכם שיופיע על החולצה. קיימת אפשרות לבצע הדפסת חולצות שכוללות רק כיתוב ובמקרה הזה צריך לבחור את הטקסט ואת הפונט בו הוא יודפס, או לחילופין לבחור בהדפסה על חולצות מצחיקות לפי בחירתכם. ישנה הנאה גדולה בעיצוב והדפסת חולצות מכיוון שקיים בפניכם כל החופש שבעולם מבחינה עיצובית.
החולצה היא לבחירתכם
כאשר מדובר בהדפסה על חולצות גם סוג החולצה עליה תתבצע ההדפסה היא לבחירתכם. ישנם סוגים שונים של חולצות עליהם ניתן להדפיס והבחירה בינהם תלוייה בצרכים שלכם ובעונת השנה. הדפסת חולצות יכולה להתבצע על חולצות טריקו קצרות, על חולצות אמריקאיות, חולצות צמודות, חולצות טרמיות, חולצות לייקרה, חולצות שרוול ארוך, סווטשרטים וקפוצ'ונים. צבע החולצה שתבחרו יכול להשפיע על סוג ההדפסה בה צריך להשתמש, בחירה בחולצה כהה תגרום להדפס בהיר להיראות מטושטש או לא ברור על חולצות כהות אם מבצעים הדפסה רגילה. לכן במידה וברצוננו לבצע הדפסה על חולצות כהות עלינו לבקש סוג הדפסה מתאים שיגרום לתמונה להישאר צלולה וברורה גם על חולצה כהה. ישנם צבעים ניטרלים כמו לבן או אפור שכל הדפסה תצא עליהם ברורה ולכן הם הימור בטוח.בשנים האחרונות בעקבות ההתפתחות הדיגיטלית אפשרויות ההדפסה השתכללו וכיום קל מאוד להדפיס בצורה בהירה כמעט על כל פריט ועל כל צבע שנבחר.

 

 

 

   
   

 

מתנות מקוריות

PSIFAST.COM

 

פסיפסט-מתנות הוקמה בשנת 2006 ומאז היא משרתת נאמנה של עשרות לקוחות. אתר פסיפסט-מתנות הינו חנות וירטואלית המאפשרת ללקוחותיה לבצע את הרכישה בצורה מקוונת ובטוחה

למד עוד אודותינו